• Ново
Дома Динами Тремонт колекција модерен геометриски квадрати област килим

Дома Динами Тремонт колекција модерен геометриски квадрати област килим

DEN 1241.28

Износ
Това е достапна

Колекцијата Tremont ги нуди најновите во возбудливи обрасци и бои. Од забавни геометриски обрасци и смели бои до флертни флорали во пастелни бои, колекцијата ќе го просветли вашиот модерен декор. Неговата конструкција на 100 проценти фино топлинска полипропилен фраза е мека и издржлива за лесно одржување и долгорочно носење. Тоа е совршен избор за секоја просторија дома или во канцеларијата. Домашна динамикс Тремонт колекција 3202 модерен геометриски подрачје килим : модерен стајлинг во денешните тековни бои. Машина ткаена од 100 проценти полипропилен. Мека, издржлив и лесен за чистење. Отпорен на дамки. Туркан област килим со уникатни обрасци. Лесно за координирање/вклопување со кој било модерен декор.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата