• Ново
Најважните елементи за домаќинството завиткаат модерна маса за кафе, рустикален хикорија

Најважните елементи за домаќинството завиткаат модерна маса за кафе, рустикален хикорија

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Оваа модерна, чиста маса за кафе ќе го воздигне секој простор за живеење со својот класичен дизајн и уникатни детали за завиткување. Прикажете декоративни акценти, книги и мали растенија за привлечно поп-боја, или оставете голи како елегантно парче изјава, совршено за средно дневен пауза за кафе или обичен вечерен коктел час. Безвременската завршница и деталите за завиткување на окото ќе ја носат оваа крајна табела преку кој било премин во стилот од рустикален и индустриски во модерни во средниот век. Табелата за кафе е направена од одржлива табла за честички и мери 58.625 "W x 17.375 " D x 17,75 "H. Опремена со прилагодливи стапала за стабилизирање и заштита на подови. Оваа чиста маса за кафе има современа таблета од дрво со уникатен обвивка Дизајн, закотвен со елегантна метална рамка. Дрвена маса за кафе со метална рамка. Додадете цртичка на стилска едноставност на кој било простор за живеење со оваа елегантна маса за кафе. Одржлива табла за честички, метал. 19,75 "L x 35,5" W x 17,75 "H.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата