• Ново
Трговска марка ликовна уметност зраци на loveубов платно уметност од Курт Шафер

Трговска марка ликовна уметност зраци на loveубов платно уметност од Курт Шафер

DEN 559.84

Износ
Това е достапна

Подготвени да се претставиме без обележја за презентација во различни големини, трговска марка ликовна уметност „зраци на loveубовта“ платно уметност од Курт Шафер : Уметник : Курт Шафер. Тема : Цветни и ботанички. Стил : современ. Тип на производ : галерија обвиткано платно уметност. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие дрвената рамка. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата