• Ново
Девојки место девојки со кратки ракави со кратки ракави со 2 парчиња пижами поставени големини со 4-16

Девојки место девојки со кратки ракави со кратки ракави со 2 парчиња пижами поставени големини со 4-16

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Симпатичните отпечатоци на еднорог го истакнуваат овој дво-парчен PJ поставен од местото на децата. Овој сет на пижами на девојчиња има пријатна, памучна кратка ракав на врвот со шарени дното за целосен изглед - совршен за спиење! Вклучува 1 врв на кратки ракави и 1 пар дното на пижами. Топ : екипаж; кратки ракави; Контраст за печатење. Крајни : стил на влечење; еластична половината; контрастни отпечатоци. Памукот ПЈ не е отпорен на пламен. За да им помогне на децата да бидат безбедни, памучните PJ секогаш треба да се вклопуваат. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Девојки на еднорог пижама поставена од детското место.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата