• Ново
Дизајн од Елизабет Тиндал Пчела Вие цитирам фарма Цветни инсекти со сликање на платно уметничко печатење

Дизајн од Елизабет Тиндал Пчела Вие цитирам фарма Цветни инсекти со сликање на платно уметничко печатење

DEN 495.84

Износ
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со највисоки стандарди. Ние ги користиме само мастилата со највисок квалитет и платно на нашите печатачи во куќата мимаки, а потоа исечете ги рачното и истегнете го секое парче над дрвена рамка дебела 1,5 инчи за виси. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Wallидна уметност која има слика отпечатена на платно. Печатените платно често се користат во дизајнот на ентериер и слики со акции или лични фотографии. Димензии : 30 x 1,5 x 30 инчи. Подготвени да висат - не е потребна инсталација или хардвер. Создадете прекрасни уметнички дисплеи со учење и поставување нови уметнички дела против вашите wallsидови. Едноставно одморете ги уметничките дела против рамна површина за креативна и чиста презентација. Совршено за празни полици или мантили, не е потребна инсталација или чистење . Дизајн од Елизабет Тиндал.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата