• Ново
Стабилизаторска лента за стабилизатор на моторна површина од меф.

Стабилизаторска лента за стабилизатор на моторна површина од меф.

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Врската за стабилизатор на мотори за суспензија се дизајнирани и тестирани за да ги исполнат спецификациите на ОЕ за издржливост и сигурност во екстремни услови. Тие се произведени според строги стандарди, обезбедувајќи трајна издржливост. Овие се спротивставуваат на абразија и корозија на животната средина. Врска за стабилизатор на лента за суспензија Продолжена одговара Изберете : 2001-2004 Форд Бегство и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата