• Ново
Време и време женска кожена кожа емирска чанта кафеава кафеава кафеава

Време и време женска кожена кожа емирска чанта кафеава кафеава кафеава

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Останете организирани во шик стил со времето и чантата на Tru's Emery Crossbody. Овој софистициран, но сепак обичен носач, нуди простран ентериер за да ги задржи сите ваши најважни работи, и бонус .. има предно размавта со џеб за лизгање, тоа е совршен начин да ги задржите вашите лични карти или кредитни картички. Ден или ноќ, оваа ладна кожа чанта е сигурна дека ќе ви биде ново. Исклучиво на. Материјал : Поливинил хлорид. Грижа : Избришете чиста. Земја на потекло : Увезен. Dimensions : 7.5" W x 8" H x 3" D. Width is measured across the bottom of the handbag. Handle type : Adjustable web crossbody strap. Closure : Top zipper closure. Exterior details : Soft faux leather; chain accent; front Размавта со џеб за лизгање; џеб од задниот патент. Внатрешни карактеристики : Пространа ентериер; наредени. Temенска кожна торба со кожен крст со акцент на ланец од време и TRU.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата