• Ново
Уметнички ткајачи Earling Grey 2'7 7'3 килим во затворен простор

Уметнички ткајачи Earling Grey 2'7 7'3 килим во затворен простор

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Ерлинг колк, распрскувана боја на боја ќе му даде на секоја соба чувство на студиото на уметникот. Ултра-дебелиот куп на овој килим ќе додаде и удобност и модерен стил на вашиот простор. Одлично парче акцент за дневна соба, спална соба или каде и да сакате да станете пријатни. Машински ткаени во Турција со 100% полипропилен и кадифен куп од 2,05 инчи. Се препорачува подлога за килими за да се спречи лизгање и движење. Место или професионално чисто. Една година ограничена гаранција. 100% полипропилен. Машина ткаена во Турција. Висина на купот : 1,97 ". Само затворен колк, раскошен изглед на боја ќе му даде на секоја просторија чувство на студиото на уметникот. Разновидност на бои и големини достапни во колекцијата. Уметност на јазол. Греј нијанси. Наменети да издржат секојдневно носење, ова килимот е одобрено од деца и пријателски за миленичиња. Совршено за области со висок сообраќај во вашиот дом, како што се дневна соба, трпезарија, кујна и ходници. Лесно се чисти и одржува, препорачуваме да се испразнуваат редовно и чистењето на самото место со чиста крпа. Секогаш тестирајте А. Прво мала област . Канистер вакууми без ритами за ритам се оптимален вид вакуум што треба да се користи на килими, но исто така можете да ја користите рачната приврзаност на исправен вакуум . перничен кадифен куп, кој се чувствува неверојатно и удобно . Една година ограничен производител гаранција. Се препорачува рампа за килим.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата