• Ново
Атлетски дела машка атлетска атлетска француска екипа на вратот на вратот, до големина xl

Атлетски дела машка атлетска атлетска француска екипа на вратот на вратот, до големина xl

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

Барате пуловер што е исто толку удобен во теретана, како што се лежи низ куќата? Проверете го овој атлетски дела активна француска француска екипа на екипажот, кој ви обезбедува крајна удобност и стил. Направено од трајна и мека француска териска ткаенина која има рециклиран полиестер, овој активен краток не само што ќе ве одржи ладно кога вежбањето ќе се загрее, туку и е еколошки. Одликувајќи се со навестување на спандекс за да ги олесни движењата додека се удобни. Со џеб на градите за да го завршите изгледот и да ги држите вашите основни артикли кога сте во движење. Спарете го ова со атлетските дела машки француски тери Пант или кратко за да го завршите вашиот изглед. Не пропуштајте го овој ексклузивен онлајн и одберете од асортиман на бои и големини од оваа колекција! 65% рециклиран поли / 30% рајон / 5% распон. Мека француска ткаенина Тери. Опуштено вклопување. Strech за леснотија во движење. Технологија за влага за губење на влага. Џеб на градите. Раглан долг ракав. Без ознака. Машина за перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата