• Ново
Нобл куќа вештачка Норвешка смрека го предводеше Божиќен венец, зелена чиста предводена

Нобл куќа вештачка Норвешка смрека го предводеше Божиќен венец, зелена чиста предводена

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Прегрнете ги празничните празници со малку зелено зеленило што ќе ги поздрави вашите гости со отворени раце. Нашиот божиќен венец му нуди на вашиот дом прекрасен прстен на длабоко зелена норвешка смрека игли и треперливи LED светла за да го комплетирате изгледот. Прекрасните гранки со врвови со врвови создаваат совршен декоративен додаток за секој празен простор. Одликувајќи се со цврста железна рамка за да ја задржи својата форма, овој прекрасен венец нуди прекрасен класичен аранжман што ќе донесе одмор за одмор во вашиот дом за наредните години. Норвешка смрека : Од својата темно зелена боја до целосно зеленило, нашиот венец совршено го доловува шармот на исклучителни игли од смрека од Норвешка. Познат по своите заоблени игли за напредување, овој венец е завршен со бујни совети и со гранки со свирка, кои се идеални за малку расположи за одмор. Забележете дека овој додаток е наменет само за покриена или затворена употреба. LED светла : Со LED светла, нашата елка нуди еко-пријателска, енергетска ефикасна опција што ви заштедува електрична енергија и пари. Овие светла имаат неверојатно долг животен век и не изгоруваат како редовни светилки. Тие едноставно ќе започнат да се затемнуваат откако ќе почне да ја губи својата енергија. Ironелезна рамка : Конструирана од железо, рамката на овој венец е направена да биде издржлива, осигурувајќи дека ова парче ќе се одржи со употреба. Рамката е тенка и незабележителна, што го прави парчето да изгледа бујно и природно. Димензии : Изберете додаток за празниците што е совршена големина за вас и вашиот дом. Овој божиќен венец е 24,00 ”W x 4.00” d x 24,00 ”H. ќе сакате колку може да стане празничен вашиот внатрешен простор со едноставното додавање на овој шармантен венец. Потребно е одредено склопување : Овој Божиќен додаток е подготвен за употреба со потребно минимално склопување. Едноставно извадете го ова од кутијата и избришете ги гранките за вашиот посакуван изглед и вметнете батерии за да ги управувате светлата. Вклучува : еден (1) вештачки Божиќен венец. Материјал за игла : ПВЦ. Материјал за рамки : железо. Видови дрвја : Норвешка смрека. Боја на игла : Зелена. Лесна боја : Топло бело LED. Број на светла : 50. Број на совети за гранки : 200. отпорен на пламен. Потребно е одредено собрание. Бара 3 АА батерии (батерии не се вклучени). Димензии : 4,00 инчи длабоко x 24,00 инчи широк x 24,00 инчи високи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата