• Ново
Бела стаг - женска велурна јакна

Бела стаг - женска велурна јакна

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Останете топло во поладни денови со оваа бела женска јакна. Подига во предниот дел и има два џебови за затоплување што можат да држат мали додатоци. Оваа бела стаг јакна има деколте за инка, како и влечење на Twill за вклопување. Направено од ткаенина од памук, таа е машина што се мие за лесна грижа. Бела стагнска женска велурна јакна : јакна од памук-мешавина од велур. Металик Топстит и Твил влечење. Поштенски фронт. Врат на инка. 2 џебови за затоплување. Долги ракави.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата