• Ново
Бела Вита Брон западен чизми на глуждот

Бела Вита Брон западен чизми на глуждот

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Бронксот од Бела Вита е бута на глуждот со раб. Деталите за прицврстување се кивне на мото трендот што продолжува да биде популарна сезона по сезона. Бронксот е удобен од првото носење и сигурно е на тешка ротација во вашата гардероба. Исто така, има и да се утеши со еластичните инсерти на бронксот на бронкс, кои нудат повеќе персонализирано вклопување. 2,5 инчи наредена потпетица. Западен под влијание на бута. Дизајн на детали за прицврстување. Блок пета. Подготвена влошка.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата