• Ново
Mastercraft Courser Axt 265 75- T гума

Mastercraft Courser Axt 265 75- T гума

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Сеопфатна гума, курсерот AXT2 од Master Craft е дизајниран за употреба на лесни камиони и SUV-а и им нуди на возачите силни можности за надвор од патот, плус 55.000 милји ограничена гаранција за трага. Mastercraft Courser AXT2 265/75 R16 116 T.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата