• Ново
Stuple Industries Monstera Endoor Plant остава зелено розово сликарство, врамен wallиден дизајн на уметност од Викторија Борхес, 16 20

Stuple Industries Monstera Endoor Plant остава зелено розово сликарство, врамен wallиден дизајн на уметност од Викторија Борхес,

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 16 x 1,5 x 20 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Викторија Борхес.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата