• Ново
Бесплатно склопување женско влечење на шорцеви

Бесплатно склопување женско влечење на шорцеви

DEN 1.67

Износ
Това е достапна

Светло-како-ветре шорцеви од бесплатното склопување ја фаќаат леснотијата и забавата на сезоната самостојно или како трендовски совпаѓачки сет со нашиот врв на резервоарот за вратоврска. Исклучиво на. Материјал : 100% органски памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. Fit : Опуштено. Подигнување и инсејм : среден пораст; 4 "Inseam. Затворање : Повлечете стилизирање; еластична лента за половината со врзана вратоврска за дополнителна удобност. Џебови : две странични џебови за да се одржат најважните.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата