• Ново
Случај за дефанзивец на Отербо за LG G - сива црвена црвена црвена боја

Случај за дефанзивец на Отербо за LG G - сива црвена црвена црвена боја

DEN 1039.20

Износ
Това е достапна

Случај за дефанзивец на Otterbox за LG G4-сив/црвен црвен клуч Карактеристики и придобивки : Заштита за заштита на заштитата, вашиот LG G4 од капки и шок. Чувари се прикажуваат од измет и гребнатини . 3-LAYERRUGG LG G4 Case е опремено со три слоја на заштита : вграден во заштитник на екранот, поликарбонатна школка и синтетички гума.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата