• Ново
Време на одмор повеќе во форма на Божиќни расипувачки украси, темно сина и сребро, брои

Време на одмор повеќе во форма на Божиќни расипувачки украси, темно сина и сребро, брои

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Додадете декоративно пламенот на вашата елка со време на одмор 26-броеви 70 мм избришани божиќни украси. Овој сет на украси ќе додаде искра, боја и каприц на вашето дрво во празнични нијанси на сезоната. Овие божиќни украси од 70 мм се достапни во најразлични бои и форми. Секој сет содржи мешавина од сјајни, мат или сјајни стилови во најразлични елегантни дизајни со висина од 2,76 инчи во висина, вклучувајќи го и сребрениот врв. Орнаменти се разнишани за да помогнат во украсувањето безбедно и забавно за целото семејство и да вклучуваат јамка за лесно дружење. Излезете сите оваа сезона кога ќе го украсите со време на одмор 70 mm Shatterproof Christmas Ornaments. Време на одмор 70 мм повеќе во форма на Божиќни расипувачки украси, 26 брои : убави мат, сјајни и сјајни орнаменти. Празнична шема за божици. Некои украси вклучуваат забавни зборови на сезоната. 70 мм круг. Направени од расипнички материјали што нема да се скршат лесно. 26 украси по пакет. Користете за да создадете централен дел и да ја украсите елката. Сезонски и празничен. Лесно за чување за следната година. Достапно во 5 празнични бои : Бохо; Темно сино црвено злато црно и арктичко бело “.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата