• Ново
Бесплатна тешка женска ткаена шорцеви за капење за капење

Бесплатна тешка женска ткаена шорцеви за капење за капење

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Бесплатна технологија Дали сте покриени со шорцеви за вашиот пост-плисен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5'10 ", половината : 26", биста : 33 ", колкови : 36". Моделот носи големина S. приближно. Inseam : 4 ". Летање со кука и јамка со затворање на копчето Snap. Еластична задна половината. Предни отворени џебови; џеб за размавта со затворање на кука и јамка. Наредени брифинзи. 100% полиестер. Машината што се пее. Увезено.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата