• Ново
Беркли ®ук риболов тврд мамка

Беркли ®ук риболов тврд мамка

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Беркли ukeук риболов тврд мамка е многу разноврсна суспендирана мамка за суспензија, дизајнирана да изгори над плитката вода, дозволувајќи ви да ја вртите, да ја вртите и да ја тролот за широк спектар на уникатни активности. Дизајнирано од инженери за мамки од светска класа со тим на про-ангери, овој риболов мами ја доловува суштината и дејството на уметнички рачно изработени дрвени мамки со точност и издржливост на синтетичка мамка. Бил во форма на ковчег овозможува максимално стрелање и страничен блиц со минимално движење на шипката, а рамен профил на мамка нуди максимален блиц и ролна. Кастиливоста на долги растојанија ви овозможува ефикасно да го користите мами во различни поставки. Секоја ukeук риболов мами е опремена со две остри куки Беркли Фузија19, испорачувајќи брзи куки за сите, од почетници до страствени риболовци. Суспендирање на плитката вода со разноврсен опсег на движење. Изматете го, исфрлете го, па дури и тролајте го за ултра-уникатни активности. Риболов мамка со сметка во форма на ковчег за максимално дејство на стрелање со минимално движење на шипката. Нуркајте длабочина од 3 до 6 стапки. Риболов мами е опремено со 2 брзо поставување на куки Беркли Фузија19.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата