• Ново
Презирај ми минијатури со маица со костуми за лице

Презирај ми минијатури со маица со костуми за лице

DEN 382.24

Износ
Това е достапна

Носете ја оваа светло жолта кошула и започнете да ја потпевнувате омилената песна "Среќна" од филмот! Направете одличен додаток на вашиот костум за Ноќта на вештерките DIY! > Девојки минијатури насмеани лице за Ноќта на вештерките костим маица страна, жолта. > Се одликува со графички принт на Minion око од предната страна. > 100% памук. Мека и удобна со мала ткаенина за истегнување. > Официјално лиценцирана маица од Despicable Me. > Работи мали, приближни мерења поставени рамни (инчи) : преку градите (под подмачкување) : x-small = 12,5 ", мал = 13", медиум = 13,5 ", голем = 14,5" . должина (од задниот дел на вратот) : X-small = 18 ", мали = 20", средна = 21 ", голема = 22".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата