• Ново
Чапс маж со долга ракав Одржлива лесна грижа ткаена кошула -големина на XS до 4xB

Чапс маж со долга ракав Одржлива лесна грижа ткаена кошула -големина на XS до 4xB

DEN 271.84

Износ
Това е достапна

Одржливата кошула со долга ракава на Чапс, Одржливата лесна кошула е лесна грижа и лесно носење. Дизајнирано со Мајка Природа во умот, нашата најпопуларна кошула е направена со 45% рециклиран полиестер и 55% памук. Понуди Во повеќе бои и варијации на шема, оваа кошула е наменета да ве одржува да изгледате полиран цел ден! Овој производ е направен wtih рециклиран полиестер. Со претворање на индустриски и пост-потрошувачки полиестер отпад во нов производ, ја намалуваме нашата зависност од материјал базиран на девица. Достапно во машки и големи мажи. Лесна грижа. Лесно абење. Класично копче надолу. Одржлива измислица. Вградено копче за факс бисер. Класични поглавја од сртот на левиот џеб на градите. Машина за перење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата