• Ново
Jewelersclub 0. CTW Sky Blue Topaz Stud Barrings - Стерлинг сребро

Jewelersclub 0. CTW Sky Blue Topaz Stud Barrings - Стерлинг сребро

DEN 191.84

Износ
Това е достапна

Овие не толку основни, пенливи небесни сини топаз се ситно сместени во поставките за измет во сјајно сребро, што убаво е во спротивност со темните скапоцени камења. Шик и едноставен, но драматичен и смел, овие обетки од обетки од Sky Blue Topaz додаваат допир на искра на вашиот секојдневен изглед и предност на облеките. Без разлика дали тоа е нивната огнена едноставност, безвременски изглед или гламурозен сјај, нашите исклучителни столпчиња за небесно сино топаз сигурно ќе направат уметничка изјава!. Лесно е да се исчисти, дури и може да заборавите дека ги носите овие убавици сè додека комплиментите не се истураат .. Елегантни обетки за да го завршите секој изглед : сензуална боја, суптилна во стил, нашите длабоки, темни, драматични столпчиња додаваат необичен елемент на Класичен стил. Од дневна до ноќна глам, вашите нови зачудувачки обетки на небото сино топаз се задолжителни за да ја воздигнете вашата секојдневна елеганција или за додавање на совршен завршен допир во вашата вечер и формален изглед. Подарок што дури и ја прави кутијата за накит да изгледа добро : Изненадете ја сопругата на вашата годишнина, дајте му на најневеројатниот подарок за Денот на мајката или оставете ја вашата ќерка да заслепува на денот на дипломирањето со нашиот пар сребрена, стилска небо сина топаз обетки. Најудобниот дизајн на обетки : Нашите Sky Blue Topaz Studs имаат удобен притисок за вашата удобност и едно од најбезбедните затворања, за да можете да ги носите вашите ценети обетки безгрижни. Дизајнот со низок профил гарантира дека овие никогаш нема да се затегнат во вашата коса или да ги намалат вашите улоги.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата