• Ново
И момчиња графички кошаркарски кошарки со 2 пакувања, големини 4-18

И момчиња графички кошаркарски кошарки со 2 пакувања, големини 4-18

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Добијте ја главата на вашиот мал спортист во играта со оваа графичка маица од And1. Краткиот ракав е направен од удобен и мек полиестерски материјал кој е одличен за да се забавувате дома и исто толку добро за забивање на натпреварот. Совршено, спарете го ова со кој било од нашите и 1 кошаркарски шорцеви или џогери за целосен изглед на и надвор од теренот. Достапно во разновидни големини и бои. Направено од 100% полиестерски материјал. Мека, лесна и дише. 2-парчиња и 1 момчиња резервоар за резервоар.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата