• Ново
Енергетска стоп предна или задна замена на сопирачката за замена и комплетот за ротор, кој одговара на Chevrolet Blazer

Енергетска стоп предна или задна замена на сопирачката за замена и комплетот за ротор, кој одговара на Chevrolet Blazer

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп предна или задна замена на сопирачката за замена и комплет за ротор KOE3003. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Buick Riviera 1985-1979; Chevrolet Blazer 1997-1995; S10 1997-1983; S10 Blazer 1994-1985; GMC Jimmy 1997-1992; S15 1989-1983; S15 Jimими 1991-1983; Сонома 1997-1991; Syclone 1991; Тајфун 1993-1992; Olds Mobile Bravada 1994-1991; Бравада 1996; Торонадо 1985-1979; Торонадо 1985-1979 година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата