• Ново
Метални метални плетено здолниште на женски метални, големини XS-xxxl

Метални метални плетено здолниште на женски метални, големини XS-xxxl

DEN 703.84

Износ
Това е достапна

Уште една празнична забава и што да се носи? Scoop ве покрива со ова спектакуларно миди здолниште. Лесно (размислете за повлекување на еластична лента за половината) и привлечно око, тајната е во сјајот на ова метално женско здолниште. Истегнете хармоника со хармоника со силуета А-линија што го разгорува секое тело, ќе ја сакате спарена со мета и чизми за последователна работа, заедно или излезете ги сите и облечете го ова плетено здолниште со блуза или џемпер за изглед што е Подготвени за славење. Само на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. Fit : A-line здолниште. Должина : Миди здолниште; хитови под коленото. Затворање : стајлинг за влечење; Еластична лента за половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегнување, плети за хармоника; Миди, метално здолниште; нелиран. Womenенско плетенско метално миди здолниште од лажичка. Лажичка. Запознајте ги вашите задолжителни. Инспирирајте се со забава, флертни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-вашето барате сè што правите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата