• Ново
Градниците Кетијх-чн За Жени Не Притискаат Нагоре Градници Со Висок Удар Градници Плус Големина Црна, 6XL

Градниците Кетијх-чн За Жени Не Притискаат Нагоре Градници Со Висок Удар Градници Плус Големина Црна, 6XL

DEN 3.33

Износ
Това е достапна

Градници За Жени Притисни Нагоре Без Градници Со Долна Жица Градници Со Големо Влијание 2023 Плус Големина 2023 Женска Голема Чипка Без Прерамки Врвна Долна Облека Тенка Страна Преклопена Страна Соберете Прилагодлив Градник. Материјал : Најлон, Спандекс. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 90гр. големина На Пакетот : 20х10х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : XXXXL Должина : 30cm/11.81" Под Биста : 72-82cm/28.35-32.28"Големина : XXXXL Должина : 31cm/12.20" Под Биста : 76-86cm/29.92-33.86"Големина : XXXXXL Должина : 32cm/12.60" Под Биста : 80-90cm/31.50-35.43" овој спортски градник е изработен од лесна ткаенина што ја отстранува влагата и силна ткаенина, 95% најлон+5% Спандекс, ВИСОКА ЕЛАСТИЧНОСТ, удобна и дише. Спортски градник со отстранлива подлога, лесен за прилагодување, мек и удобен. Погоден за јога, спорт, фитнес, секаков вид вежбање или секојдневна употреба. Јога градникот комбинира стил, функција и перформанси. Ова е одличен викенд градник. Доволно цврсто за да се справите со жешката класа, а потоа беспрекорно носена во вашиот омилен елек или Маица, погодна за денот кога сакате да влезете. Дизајниран за активности со големо/средно влијание. Овој спортски градник е изработен од професионална спортска ткаенина што дише и брзо се суши со висока дишење и дишење.Чувајте сува и лесна,намалете ја отпорноста,подобрете ја ефикасноста на вежбањето,не е лесно да се деформира,поотпорна на абење. Погоден за јога, спорт, фитнес, секаков вид вежбање или секојдневна употреба.Јога градникот комбинира стил, функција и перформанси.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата