• Ново
Фармерки За Жени Модни Жени Ретро Микро Еластични Тенки Везени Микро Фармерки Со Висок Струк Сини

Фармерки За Жени Модни Жени Ретро Микро Еластични Тенки Везени Микро Фармерки Со Висок Струк Сини

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Големина : XL Половината : 86cm/33.Издржливата тексас ткаенина е исто така лесна за перење.Do не белило. Главен за вашата гардероба!. Ткаенина : фармерката е изработена од лесна ткаенина.86 "Колк : 108cm/42.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата