• Ново
Глонме Дами Широки Панталони За Нозе Комплет Тенкови Блузи Облека Салон Без Ракави Комплети Женски Секојдневни Тренерки Широки Костуми За Вратот На Екипажот Брау?

Глонме Дами Широки Панталони За Нозе Комплет Тенкови Блузи Облека Салон Без Ракави Комплети Женски Секојдневни Тренерки Широки

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Дводелна Облека, Салони, Женски Резервоари И Широки Панталони За Нозе Тип На Шема : Цврста Боја : Кафеава, Сива, Црна, Паун Сина, Армиска Зелена (По Избор)Големина : С, М, Л, XL, 2 XL, 3 XL, 4 XL, 5 XL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Материјал : 100% Полиестернеклин Должина На Вратот На екипажот : Должина На Долги Ракави : Должина На Панталони Без Ракави : Долг Струк : Висок Струк Сезона : пролет, Лето, Aut, Зимска Пригода : Соодветен Секојдневен, Дневен, Кантри Концерт, Дом, Вокации, Надвор, Забава, Клуб, Ноќно Излегување, Улица, Датира, ВИКЕНД, КАНЦЕЛАРИЈА, УЧИЛИШТЕ, ПЛАЖА, ОДМОР, ПАТУВАЊЕ ИТН.Карактеристики : 1. Обични 2 парчиња облека, одлична ткаенина, мека, дише и ве одржува удобно.2. Резервоарот блузи+панталони постави функција : без ракави, вратот на екипажот, неправилни полите, цврста боја, еластична половината, широк нога панталони, фитинг опуштено, секојдневен стил.3. Салонот е совршен за секојдневно секојдневно носење, забава, спорт, јога, вежбање, фитнес, тренинг, трчање, џогирање, спортска облека, домашна облека,носење сон итн. Содржина на пакетот : 1 Х Жени 2 Парчиња Поставени (Други Додатоци Не Се Вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-3см се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил - Женски Летен Салон, Секојдневни Лабави 2 Парчиња Облека за Дами, Резервоари И Широки Панталони За Нозе Секојдневен Костум. Материјал-100% Полиестер. Ткаенината е Мека и Еластична, Удобна за Вашата Кожа. Дизајн-Дводелни Облеки За Жени Лето, Без Ракави, Вратот На Екипажот Долги Неправилни Врвови На Резервоарот, Еластични Панталони Со Широки Нозе Со Висок Струк, Цврсти Долги Панталони, Секојдневни и Лабави. Повод-Секси Комплети Панталони За Жени Совршени За Пешачење, Клупска Облека, Работа, Бизнис, Одмор, Патување, Шопинг, Забава, Клуб, Скара, Дом и Секојдневна Секојдневна Облека. Овие Широки Комплети Панталони За Нозе Ќе Го Направат Вашиот Одмор Малку Повеќе Стилски И Лесен!. Мерење-Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини На Сликата При Купување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата