• Ново
Тианлу Светло За Трчање За Тркачи Лед Лента За Полнење Рефлектирачко Сино

Тианлу Светло За Трчање За Тркачи Лед Лента За Полнење Рефлектирачко Сино

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Опис на производот големина : должина на лентата : ШИРИНА ОД 32 СМ 2,5 См боја : сина, зелена, црвена материјал : најлонска мрежа ПРЕДВОДЕНА електронска содржина на пакетот : 2 парчиња лента што емитува светлина 1.СВЕТЛОСНА МОЌНОСТ ДОВОЛНО силната сјајност ве прави повидливи во самракот и дождливото време. Најдобра заштита во темнина2.ЛЕНТИ за ПОЛНЕЊЕ батеријата не треба да се заменува, лентите лесно може да се полнат со вклучениот полнач3.3 РЕЖИМИ НА ОСВЕТЛУВАЊЕ има 3 режими, бавно трепкање, брзо трепкање и стабилно светло. Ова може лесно да се постави со помош на копчето4.УНИВЕРЗАЛНО ПРИМЕНЛИВО Погодно За џогирање, трчање, возење велосипед, ноќно пешачење, планинарење, пешачење со кучиња. Повеќе безбедност на патот5.Прилагодлив ремен За ПРИЛАГОДУВАЊЕ НА ГОЛЕМИНАТА (28-32см) е идеален за возрасни и деца. Велкро прицврстувачите се држат цврсто и не се лизгаат надолу Тианлу 2 Пакувајте Светло За Трчање За Тркачи Лед Лента За Полнење Рефлектирачко Сино.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата