• Ново
Женски Fall Зима Плус Големина Макси Дуксер Фустан Чипка Трим Долг Ракав Екипажот Долг Пуловер Врвови Џеб Фустан

Женски Fall Зима Плус Големина Макси Дуксер Фустан Чипка Трим Долг Ракав Екипажот Долг Пуловер Врвови Џеб Фустан

DEN 603.84

Износ
Това е достапна

Добредојдовте во БУЛ. продавница, ви посакувам среќен шопинг . Нашите производи се произведуваат во нашата сопствена фабрика со различни стилови. Ние нудиме различни попусти, и ние нудиме 30-дневна гаранција за квалитет. ве молиме бидете сигурни да поставите нарачка. Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте ме, наша чест е да ви служиме. НЕКОЈ ПРАША. П : дали квалитетот на облеката е како што е опишано? . О : Да, ако производот што го добивате не е како што е опишано, ние сме подготвени да ви дадеме целосна наплата. . П : Како да ја изберете големината? . О : Почитувана Кралица, проверете ја нашата табела со големини, предлагаме да купите една две големини поголема. Благодарам . БУЛ Женска облека изработена од мека растеглива висококвалитетна ткаенина за брзо сушење. Про-кожа, еластична издржлива, го олеснува влечењето и многу удобна за носење. . Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас благодарам! Материјал : овој фустан е изработен од полиестер и спандекс,супер мек,растеглив,лесен,дише,обезбедувајќи удобно чувство,жените паѓаат облекуваат секојдневна деловна работа облека миди фустан со џебови женски зимски фустан v врат секојдневен фустан лелеав фустан сарафани женски фустани мини фустан женски в врат краток издуван ракав мини фустан. Карактеристики : есенски фустани за жени 2023 фустан со маица со пруги за жени обичен врат на екипажот цврста вратоврска половината мини фустани без ракави краток фустан секојдневен,основен и стилски,пар со чизми или потпетици за популарна модна смисла,женски 2023 есенски обичен фустан со маица долги ракави замав бохо плажа покријте ги женските фустани со маица со кратки/долги ракави в вратоврска Вратоврска назад fall фустан жените долг ракав печати кратки фустани. Прилики : погоден за секојдневниот живот,работа,патување,забави,активности на отворено и други активности за одмор, женски есенски фустан течен бохо долг фустан женски плус големина зимски краток ракав долг макси фустан со џебови жени паѓаат лабава макси фустан завиткајте цветни фустани со шлиц со цветен принт долги фустани. Внимание : бидејќи различните бои за прикажување на опремата се различни, бојата на вистинските производи може да биде малку поинаква од сликите,ви благодариме за разбирањето. Женска есенска маица фустан женски лежерен лабав сарафан долг фустан поделени макси фустани без ракави зимски фустан на плажа со џебови женски 2023 fall бохо линија плажа долг макси фустан. Предлог : Машина Перат, Не белилото. Ве молиме проверете ја табелата со големини Во Описот/Сликата На Производот Пред да нарачате. Фустани За Жени 2023 Година.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата