• Ново
Продавница За декор Течен Ајлајнер Брз Сув Лесен За Употреба Долготраен Водоотпорен Нежен Алат За Шминка Двојна Глава Лежечки Молив За Очи Од Свилена Буба За Свадб

Продавница За декор Течен Ајлајнер Брз Сув Лесен За Употреба Долготраен Водоотпорен Нежен Алат За Шминка Двојна Глава Лежечки

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

Опис : може да избегне размачкување на насликана шминка за очи поради пот или масло. Може да ја држи шминката долго време. Лесен е за употреба бидејќи ајлајнерот е минималистички.Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Пенкалото за истакнување на ајлајнер ви овозможува да имате треперливо лажење silkworms.It е изграден од безбеден материјал, кој може да се користи со доверба. Должината на овој производ е 16 см. Совршен за почетници, лежечкиот ајлајнер за свилена буба е водоотпорен и отпорен на пот, ултра фин, долготраен.Име на предметот : Материјал За Очи : Течност Карактеристики : Исклучителна, Долготрајна, Погодна За Употреба Детали : Должина : 16см/6.3 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Ајлајнер може да избегне размачкување на насликана шминка за очи поради пот или масло. Може да ја држи шминката долго време. Лесен е за употреба бидејќи ајлајнерот е минималистички. Несомнено дека неговата компактна големина и лесното тело ги обезбедуваат карактеристиките на производот со пренослив. Пенкалото за истакнување на ајлајнер ви овозможува да имате треперливи лежечки свилени буби. Таа е изградена од безбеден материјал, кој може да се користи со доверба. Должината на овој производ е 16 см. Совршен за почетници, лежечкиот ајлајнер за свилена буба е водоотпорен и отпорен на пот, ултра фин, долготраен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата