• Ново
Зимски Палта за Мажи Расчистување Обична Мода Нова Машка Надолна Јакна Лесна Јака За Јака Јака Без Качулка Секојдневна Облека Јакни Флеш Избира Црна 14

Зимски Палта за Мажи Расчистување Обична Мода Нова Машка Надолна Јакна Лесна Јака За Јака Јака Без Качулка Секојдневна Облека

DEN 991.84

Износ
Това е достапна

Обична Модна Нова Машка Долна Јакна Лесна Јакна Со Јака За Јака Без Качулка Секојдневна Облека Јакни Карактеристики : изработена е од висококвалитетни материјали, доволно издржлива за секојдневно носење Стилски и моден дизајн ве прави попривлечни Совршен Натпревар Со вашите омилени, тексас фармерки итн Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Зимски/Есенски Пол : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : Полиестер,Тип На Спандекспатер : Цврст Стил : Мода, Лежерна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машки Палто Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 34 Биста : 114см/44.88 "Рамо : 45см/17.72 " Должина : 63см/24.80". Големина : Л Големина. : Големи САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 36 Биста : 118см/46.46 "Рамо : 46см/18.11 " Должина : 65см/25.59". Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 38 Биста : 122см/48.03 "Рамо : 47см/18.50 " Должина : 67см/26.38". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 40 Биста : 126см/49.61 "Рамо : 48см/18.90 " Должина : 69см/27.17". Големина : ХХХЛ Големина. : 3 X-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 42 Биста : 130cm/51.18 "Рамо : 49cm/19.29 " Должина : 71cm/27.95". Големина : XXXXL Големина. : 4 X-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 44 Биста : 134cm/52.76 "Рамо : 50cm/19.69" Должина : 73cm/28.74 " Зимски Палта За Мажи Дозвола Повик Мода Нови Мажи Надолу Обложена Јакна Лесен Штанд Јака Јака Хауба Повик Облека Јакни Флеш Зема. Ако имате какви било прашања во врска со нарачката. Ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ги решиме сите ваши проблеми. Мажите Палта Дозвола Под 2 20. Мажите Палта Дозвола Враќања. Машко Палто, Топло И Топло, Удобно За Носење, Ви Дава Топла Зима.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата