• Ново
Поправка Боја Оз Боја На Основно Палто И Оз Проѕирно Палто Компатибилно Со Оркни Греј Металик Ленд Rangeер Опсег Rangeер

Поправка Боја Оз Боја На Основно Палто И Оз Проѕирно Палто Компатибилно Со Оркни Греј Металик Ленд Rangeер Опсег Rangeер

DEN 3.00

Износ
Това е достапна

Боите На Марката за Автоматска Боја на Каросеријата се измешани за совршено да одговараат на фабричката боја на вашите возила. Имаме неколку опции за избор. Сите избори се совршени за мали допири, гребнатини, карпести чипови и уште поголеми површини. Сите наши бои се прецизно усогласени, уретански бои кои се издржливи и одлични ЗА самостојни работни места кои изгледаат професионално. Ве молиме видете погоре за детали за нашите опции за аеросол. Направете го тоа сами комплет што содржи Основно Палто и Проѕирно Палто во две одделни лименки. Основниот Слој од уретан е прецизно измешан за совршено да одговара на бојата на вашите возила. Чистиот слој е ОТПОРЕН НА УВ, лежи рамно и има одличен сјај. И Основното Палто и Проѕирното Палто се супер брзо сушење. Содржи една конзерва Од 12 мл Основно Палто и една конзерва од 12 мл Проѕирна боја.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата