• Ново
Наирхг Мек Фау Зајак Крзно Помпон Чанта За Приврзок За Клучеви Мобилен Телефон Приврзок Шарми Клучен Прстен

Наирхг Мек Фау Зајак Крзно Помпон Чанта За Приврзок За Клучеви Мобилен Телефон Приврзок Шарми Клучен Прстен

DEN 47.84

Износ
Това е достапна

Спецификации : Исклучително мек и удобен, моден привезок за девојчиња.Убав божиќен подарок за вас или вашиот пријател.Лесен, мек, со црно јаже за лесно закачување. Тип : Клучен Синџир : Женски Стил : Мода, Слаткоматеријал : Фурокации На Вештачки Зајаци : Подарок, Сувенир, Секојдневен Живот, Училиште итн карактеристики : Приврзок За Торба, Симпатична, Мека Топка, Боја На Бонбони, Мека Големина : 8см/3,15" (Прибл.) Забелешки : крзнената топка може да биде малку надвор од форма во употреба, тоа не е проблем со квалитетот. Ве молиме исушете со фен за коса во топол ветер, тоа ќе дојде до оригинална форма.Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Синџир На Клучеви Со Црно Јаже Исклучително мек и удобен, моден привезок за девојчиња. Убав божиќен подарок за вас или вашиот пријател. Лесен, мек, со црно јаже за лесно закачување. Поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата