• Ново
Езерото Луиз, Канада, Мечка На Месечината

Езерото Луиз, Канада, Мечка На Месечината

DEN 1199.84

Износ
Това е достапна

Овој оригинален висококвалитетен уметнички принт Од Преса За Фенери може да се пофали со остри детали и живописни слики на Езерото Луиз, Канада, Мечка На Месечината (9х12 Ѕиден Уметнички Принт, Домашен Декор). - Големината на хартијата е 9 х 12 инчи со големина на слика од 7,75 х 11,625 инчи, подготвена за врамување. - Печатени на тешка хартија со помош на дигитална преса за печатење од висока класа. - Гарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење. - Фенер Прес уметнички отпечатоци се дизајнирани и печатени токму овде во САД. Фенер Прес е динамична уметничка компанија која е специјализирана за водечките слики во светот. Нашата колекција вклучува оригинални дела создадени од нашиот домашен уметнички тим, модерна фотографија, трендови за декор во домот и канцеларијата, антички мапи, гроздобер постери и сѐ помеѓу нив. Со постојано растечка колекција на светски познати слики, Фенер Прес е трендсетер познат по украсување домови и големи одморалишта - како и комплети реклами, филмови и телевизиски емисии. Ако барате совршена уметност за врамување за вашиот дом или канцеларија, сигурни сме дека имаме парче со кое ќе се поврзете. Разгледајте ја нашата колекција овде со над 50.000 слики достапни во повеќе големини и медиуми. Ние, исто така, би сакале да го искористиме ова време за да ви се заблагодариме ако сте купиле од нас порано, или планирате денес. Поддржувате уметници кои длабоко се грижат за нивната уметничка форма и компанија која е горда што ги печати овие неверојатни слики во Америка. Вашата поддршка ни овозможува да продолжиме да го правиме она што го сакаме - создавајќи убава уметност. Езерото Луиз, Канада, Мечка На Месечева Светлина (9х12 Ѕиден Уметнички Принт, Домашен Декор), големина на Слика од 7,75 х 11,625 инчи, бели граници по сите рабови од најмалку 0,25 инчи. Загарантирана точност на бојата, издржлива слика и висока резолуција на печатење. Печатени на тешка хартија со помош на висококвалитетна дигитална преса за печатење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата