• Ново
Нископрофилни Кардигански Џемпери За Жени Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Тркалезен Врат Големи Дворови Лабава Цврста Кратка Јакна Зимски Есенски Пле

Нископрофилни Кардигански Џемпери За Жени Плус Големина Обични Врвови Со Долги Ракави Тркалезен Врат Големи Дворови Лабава Цврста

DEN 639.84

Износ
Това е достапна

Совет : ако не ја разбирате табелата со големини, прочитајте го ова (големината XL генерално е погодна за 120lb, секоја големина е околу 11lb разлика). Се препорачува да се користи табелата со големини што е можно повеќе.Особено ширината на ракавот, бистата, половината итн. Нашиот Бренд Потекло Бавен Профил го започна нашето модно патување од 2016 година.По долгогодишни континуирани неуспеси и подобрување,Нископрофилот воспостави професионален,ефикасен систем за дизајн и снабдување.Ние веруваме "Уживајте Во вашиот облекување, уживајте во вашиот живот" Што ги прави нашите производи уникатни?Низок профил посветен на создавање висококвалитетна, прифатлива облека на која можете да и верувате. Потрагата по совршенство е нашата крајна цел. Големина : S Биста : 85cm/33.46" ракав : 56cm/22.05" Должина : 56cm/22.05" Големина : M Биста : 90cm/35.43" Ракав : 57cm/22.44" Должина : 57cm/22.44" Големина : L Биста : 95cm/37.40" Ракав : 58cm/22.83" Должина : 58см/22.83" големина : xl биста : 100см/39.37" ракав : 59см/23.23" Должина : 59см/23.23" големина : xxl Биста : 105см/41.34" ракав : 60см/23.62" Должина : 60см/23.62" големина : Xxxl биста : 110см/43.31" ракав : 61см/24.02" должина : 61см/24.02". Пакетот Содржи : 1x женска мода 2023 есенски врвови. Погодна сезона : Зима,Aut, Есенска Облека. 100% Полиестер. Зимски палта за жени : Совршено совпаѓање со горниот дел од резервоарот, блузи без ракави, секојдневна маица или кошули како долни кошули, исто така спарете ги со фармерки, хеланки, шорцеви, здолништа, панталони. Џемпери за жени : Удобен И Разноврсен Џемпер, изработени од растеглива ткаенина што дише,мека и лесна и добро се вклопуваат, одржуваат пријатно. Женски кардигани : Женски Кардиган Совршен Подарок Подарете Му На Вашиот Љубовник, Девојка, Сопруга, Мајка, Ќерка Итн. И Најдобриот Подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Ноќта на Вештерките,Божиќ. Јакни за жени,кардиган џемпери за жени,womenот палто жени,Женски Кардигани,вратоврска кардиган,фустан џемпери за жени,женски кардигани,кардигани за жени,женски џемпери, женски кардиган. Ако конечно имате проблем во процесот на употреба, ве молиме контактирајте не прво, ние ќе го решиме!Вклучувајќи враќање или наплата за кој било квалитет.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата