• Ново
Бјутир Две Тимови За Девојчиња Лето Лето Симпатична Секојдневна Јака Везете Облека Со Кратки Ракави До Години

Бјутир Две Тимови За Девојчиња Лето Лето Симпатична Секојдневна Јака Везете Облека Со Кратки Ракави До Години

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Тип На Шема : Вез. Должина на ракавот : Краток Ракав. Стил : Мода. Стилскиот и моден дизајн го прават вашето бебе попривлечно. Одлично за секојдневна, Дневна, забава или фотосесија, исто така одлична идеја за подароци за шоу за бебиња. Изработен е од убави квалитетни материјали,меко чувство на рака, на кожата на вашето бебе. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,. ви благодариме за разбирањето!. Пакетот вклучува : 1pc Блузи+1pc Табела За Панталони : . Големина : 90 Биста : 60см/23,62" Половината : 40см/15,75" Должина : 35см/13,78" Должина На Дното : 24см/9,45" Препорачана возраст : 3-4 Годинаголемина : 100 Биста : 62см/24,41" Половината : 42см/16,54" Должина : 37см/14,57" Должина На Дното : 25 см/9,84" препорачана возраст : 4-5 години големина : 110 биста : 64 см/25,20" половината : 44 См/17,32" должина : 39 см/15,35" Должина На Дното : 26 См/10,24" препорачана возраст : 5-6 Години големина : 120 биста : 70 См/27,56" половината : 46 См/18,11" должина : 41,5 см/16,34" Должина На дното : 27,5 см/10,83" препорачана возраст : 6-7 години големина : 130 биста : 74 см/29,13" половината : 48 См/18,90" Должина : 44 см/17,32" должина на Дното : 29 см/11,42" препорачана возраст : 7-8 години Големина : 140 биста : 78см/30,71" половината : 50см/19,69" должина : 46,5 См/18,31" должина на дното : 30,5 см/12,01" препорачана возраст : 8-9 години облека за Мали Девојчиња Облека облека за девојчиња комплети за девојки Облека за Девојчиња облека за Девојчиња новороденче девојче летни Облеки. Комплети За Облека за мали деца за Тинејџерки Девојки Цртани Маици Со Кратки Ракави Врвови За Детска Облека. карактеристики на облека за девојки : Опуштено вклопување; кратки ракави на екипажот врвни Опуштени еластични детски панталони со појас. Материјал : изработен од квалитетна памучна мешавина, многу дише и пријателски за кожата, може да му понуди на вашето бебе меко и удобно чувство. Прилики-Погоден за секојдневно носење, секојдневно, спорт, патување, улица, дом, други секојдневни активности итн. Добри подароци за вашите деца.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата