• Ново
адвиицидни Пумпи Летни Жени Пумпи Риба Со Високи Потпетици Уста Со Еднобојна Тока Обични Пумпи Чевли Жени Девет

адвиицидни Пумпи Летни Жени Пумпи Риба Со Високи Потпетици Уста Со Еднобојна Тока Обични Пумпи Чевли Жени Девет

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Мода Лето Жени Сандали Висока Пета Риба Уста Еднобојна Тока Обични Сандали Чевли Жени Деветопис : . Пол : Жени, Девојче. Горниот Материјал : СТП. Единствен Материјал : Гума. Сцени : Внатрешна И Надворешна, Мода, Слободно Време. Стил : Принцеза, Секојдневен, Елегантен. Стил На Пети : Ѕиркаат Пети. Висок Стил На Пета : Висока Пета. Тип На Затворање : Ремен За Тока. Чевли Пета Висока : 9см/3.55". Висина на платформата : 1см/0,39". Пакет : 1 Пар Женски Чевли. ЗАБЕЛЕШКА : Големината ќе биде помала поради конкавен дизајн ви предлагаме да ја изберете соодветната големина според должината на стапалото.7 1.Висококвалитетен Материјал, удобен и Мек,Го Намалува Стресот На Зглобовите,го зајакнува и Тонизира,го подобрува Држењето на Телото. 3.Совет Дизајн Стилски, Поглед, Личност, Имаме Повеќе Големини Дизајн На Боја За Вас И Вашите Семејство Или Љубовник Или Пријатели Изберете. 5.Погоден за Одење На Отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и Други Прилики, Цврста И Стилска боја. 2. Обични Чевли, Чевли На Плажа, Чевли За Венчавки ,Чевли За Забави, Нелизгачки,Лесни, Лесно Се Носат За Дишење Полетување!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата