• Ново
Родиум Обложен Ѓердан Со Светло Розова розова октомври Месец На Раѓање Камени Мониста И Шарм На Кладаг

Родиум Обложен Ѓердан Со Светло Розова розова октомври Месец На Раѓање Камени Мониста И Шарм На Кладаг

DEN 2.67

Износ
Това е достапна

18-Инчен Родиум Обложен Ѓердан со 6мм Лесни Розови Монистра За Раѓање И Шарм На Кладаг.Сите производи За Блаженство, вклучувајќи го и овој медал и ѓердан, се рачно изработени На Род Ајленд и доаѓаат со доживотна гаранција против оцрнување и оштетување. Рачно изработени Во Род Ајленд. 18-Инчен Родиум Обложен Ѓердан со 6мм Лесни Розови Монистра За Раѓање И Шарм На Кладаг. Доживотна гаранција против оцрнување и оштетување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата