• Ново
Мало Девојче Сандала Мода Лето Девојки Сандали Фустан Перформанси Танц Чевли Светка Бисер Мрежа Тока Принцеза Чевли

Мало Девојче Сандала Мода Лето Девојки Сандали Фустан Перформанси Танц Чевли Светка Бисер Мрежа Тока Принцеза Чевли

DEN 1.33

Износ
Това е достапна

Големина : 21 Insole Должина : 13.5 CM/5.3" Препорачана Возраст : 15-18 Месеци НАС : 6.5 велика БРИТАНИЈА : 5.5 ЕУ : 22.5 Погоден За : Деца Големина : 22 Insole Должина : 14 CM/5.5" Препорачана Возраст : 18-24 Месеци НАС : 7 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 23 Погоден За : Деца Големина : 23 Insole Должина : 14.5 CM/5.7" Препорачана Возраст : 2-2.5 Години НАС : 8.5 велика БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 24 Погоден За : Деца Големина : 24 Insole Должина : 15 CM/5.9" Препорачана Возраст : 2.5-3 Години со НАС на : 9 велика БРИТАНИЈА : 8.5 ЕУ : 25 Погоден За : Деца Големина : 25 Insole Должина : 15.5 CM/6.1" Препорачана Возраст : 3-3.5 Години НАС : 9.5 велика БРИТАНИЈА : 9 ЕУ : 26 Погоден За : Деца Големина : 26 Insole Должина : 16 CM/6.3" Препорачана Возраст : 3.5-4 Години, НИ : 10 велика БРИТАНИЈА : 9.5 ЕУ : 27 Погоден За : Деца Големина : 27 Insole Должина : 16.5 CM/6.5" Препорачана Возраст : 4-4.5 Години НАС : 10.5 велика БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 27.5 Погоден За : Деца Големина : 28 Insole Должина : 17.5 CM/6.9" Препорачана Возраст : 5-5.5 Години НАС : 11.5 велика БРИТАНИЈА : 11 ЕУ : 28.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 29 Insole Должина : 18 CM/7.1" Препорачана Возраст : 5.5-6 Години НАС : 12 велика БРИТАНИЈА : 11.5 ЕУ : 29.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 30 Insole Должина : 18.5 CM/7.3" Препорачана Возраст : 6-7 Години НАС : 12.5 велика БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 30 Погоден За : Мало Дете Големина : 31 Insole Должина : 19 CM/7.5" Препорачана Возраст : 7-8 Години НАС : 13 велика БРИТАНИЈА : 12.5 ЕУ : 31 Погоден За : Мало Дете Големина : 32 Insole Должина : 19.5 CM7.7" Препорачана Возраст : 8-9 Години НАС : 13.5 велика БРИТАНИЈА : 13 ЕУ : 31.5 Погоден За : Мало Дете Големина : 33 Insole Должина : 20 CM/7.9" Препорачана Возраст : 9-9.5 Години НИ се на : 1 велика БРИТАНИЈА : 13.5 ЕУ : 32 Погоден За : Големите Деца Големина : 34 Insole Должина : 20.5 CM/8.1" Препорачана Возраст : 9.5-10 Години НИ се на : 1.5 велика БРИТАНИЈА : 1 ЕУ : 33 Погоден За : Големите Деца Големина : 35 Insole Должина : 21.5 CM/8.5" Препорачана Возраст : 10.5-11 Години НАС : 2.5 велика БРИТАНИЈА : 2 на ЕУ : 34 Погоден За : Големите Деца Големина : 36 Insole Должина : 22 CM/8.7" Препорачана Возраст : 11-11.5 Години НАС : 3 велика БРИТАНИЈА : 2.5 ЕУ : 35 Погоден За : Големите Деца Удобно за секое отворено (и затворен!) авантура. Оние сандали за бебиња се идеален избор за подароци за бебиња кои штотуку почнуваат да учат да одат. Идеален за секое активно бебе Сандалата Е Одлична за нови пешаци кои играат во затворен простор и за одење да се чувствуваат природно. Симпатичните Чевли за Бебиња се одлични За Божиќ,Фотосесија, Датуми за Играње,Прв Роденден, Семеен Собир или Подароци за Туширање За Бебиња. Симпатичниот Дизајн Го Прави Вашето Бебе Поубаво. Модниот стил сигурно ќе биде стил кој одговара на вашето бебе. Одлично за роденденски подарок, секојдневно носење, топли летни денови, враќање во училишна облека и игра на отворено. Ќе сакате да резервирате на ова бебе од суштинско значење!. Супер удобно за носење. Секојдневно направено подобро : ги слушаме повратните информации од клиентите и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување и удобност. Ве молиме погледнете го мерењето на големината на сликите пред да нарачате.Измијте Препорачано Со Ладна Вода/Не Избелувајте/Закачувајте Или Исушете Ја Линијата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата