• Ново
Мали Деца Девојки Бебе Колорблок Возбудува О - Вратот Ребрести Плетени Кратки Ракави Симпатична Облека Летна Секојдневна Врвна Детска Облека Улична Облека Детска

Мали Деца Девојки Бебе Колорблок Возбудува О - Вратот Ребрести Плетени Кратки Ракави Симпатична Облека Летна Секојдневна Врвна

DEN 447.84

Износ
Това е достапна

Големина : 9 Препорачана возраст : 7-8години биста : 68см/26,77" Ракав : 12,5 см/4,92" Должина : 36см/14,17" Големина : 10 Препорачана возраст : 8-9години Биста : 72см/28,35" Ракав : 13см/5,12" Должина : 38см/14,96" Големина : 11 Препорачана возраст : 9-10година биста : 76см/29,92" Ракав : 13,5 см/5,31" Должина : 40см/15,75" големина : 12 препорачана возраст : 10-11години биста : 80см/31,50" ракав : 14см/5,51" Должина : 42см/16,54" моден дизајн,вашето мало бебе Ќе добие многу комплименти.Погоден за секој occasion.It е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете убаво удобно искуство за носење бебиња.Повод : секојдневна облека за патување, домашна дневна облека, Свадбена Облека, облека за чајни забави пол : Девојка Различни Прилики : Одлична облека за девојчиња за роденденски подароци, забави и семејни денови. Убаво за реквизити за фотографија, облекување и одмор. Удобно за носење дома и играње на отворено. Препорачана Возраст : Погоден за новороденче 0-3 месеци девојче облека, 3-6 месеци бебе девојка облека, 6-12 месец бебе девојка облека и 12 до 18 месец девојка облека и бебе девојка облека 18-24 месеци. Облеката за новороденче создава попривлечен впечаток. Бебе Девојка Облека Постави Новороденче Облека Во Собата. Ткаенината погодна за кожата и фината изработка на оваа облека за бебиња му овозможуваат на вашето бебе да се чувствува удобно во текот на целиот ден.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата