• Ново
Aerdream Sequins Пет Јака Декоративни Сјајна Визуелен Ефект Прилично Мини Ѕвонче Приврзок Стил Божиќ Тематските Пет Јака

Aerdream Sequins Пет Јака Декоративни Сјајна Визуелен Ефект Прилично Мини Ѕвонче Приврзок Стил Божиќ Тематските Пет Јака

DEN 11184.00

Износ
Това е достапна

Опис : Украсени Со елен, елка и други украси од цртани филмови, нашите јаки за миленичиња би можеле да бидат вашиот врвен избор за украсување на вашето прекрасно милениче. Боите и дизајните се полни со божиќна фестивалска атмосфера. Друга извонредна карактеристика на оваа јака за миленичиња е нејзината извонредна шема.Доаѓа со прилагодлива тока, оваа јака за миленичиња е лесна за прилагодување за да одговара на вистинската големина на вашето домашно милениче. И повеќе, исто така, има предности на отпорност на абење, отпорност на кинење и fade-resistance.It изработен е од памучен полиестерски материјал.Постојат 2 различни големини од кои можете да изберете.Овој производ е совршено погоден за мачка, куче, итн.Име на ставка : Божиќна Јака За Миленичиња : Памучен Полиестер Карактеристики : Супер Мек, Лесен, Отпорен На Абење, Брзо Ослободување Детали За Големината : С : 18см-32см на 7,09-12,6 (Прибл.) М : 30см-48см на 11,81-18,9 (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Божиќ Пет Јака овој производ е совршено погоден за мачка, куче, итн. Украсени со елен, Елка и други украси од цртани филмови, нашите јаки за миленичиња би можеле да бидат вашиот врвен избор за украсување на вашето прекрасно милениче. Боите и дизајните се полни со божиќна фестивалска атмосфера. Друга извонредна карактеристика на оваа јака за миленичиња е нејзината извонредна шема. Нашата јака за миленичиња е украсена со елен, елка и други украси од цртани филмови, кои можат да се користат за украсување на вашите слатки миленичиња. Постојат многу стилови од кои можете да изберете, а омилениот можете да го изберете според хобиите на вашите миленици. За разлика од другите слични производи, оваа јака за миленичиња е украсена со елен, елка и други украси од цртани филмови, така што е идеална за облекување на вашето домашно милениче. Вашите Прекрасни миленичиња ќе бидат привлечни за забавата. Постојат многу стилови.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата