• Ново
ПАРК Аквариум Резервоар За Риби Смола Занает Барел Украс Пештери Уредување Декорација

ПАРК Аквариум Резервоар За Риби Смола Занает Барел Украс Пештери Уредување Декорација

DEN 0.67

Износ
Това е достапна

1 Изработен од материјал од смола, тој е нетоксичен, безопасен, впие во вода, не избледува и не ја менува бојата на водата, може да биде безбеден за употреба. Овој украс обезбедува прекрасна декорација за вашиот аквариум. Можете да го користите за уредување, за да создадете идеален подводен свет за вашето домашно милениче. Одлично скривалиште е за риби што додава дополнителна забава за играње. Совршен е за употреба во аквариум, аквариум, фонтана, уредување, украси украсени САМИ и сл.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата