• Ново
Алфакул 12в Мотоцикл Циркулаторно Ладење Елек Систем СО SAE Адаптер, Powersports Кулер Елек, Унисе 3XL 4XL

Алфакул 12в Мотоцикл Циркулаторно Ладење Елек Систем СО SAE Адаптер, Powersports Кулер Елек, Унисе 3XL 4XL

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Колку и да е топло времето, возењето со иновативниот Систем За Циркулаторни Елеци За Ладење На Мотоцикли Алфакул 12 V секогаш може да го направи подобро. Функционален и лесен, овој кул елек за мотоцикл е специјално дизајниран да ве одржува ладни и удобни во секое време. Овој елек за ладење за возење мотоцикли ја носи врвната технологија за ладење во СВЕТОТ НА АТВ И мотоцикли и ја одржува вашата температура помеѓу 36° F до 50° F (2° C до 10° C). Прецизно е изработен од најквалитетни материјали што го прават неверојатно издржлив. Овој елек е едноставен за ракување и лесен за чување. Се испорачува СО единица ЗА циркулација НА ЛАДИЛНИКОТ 6 L, за да бидете ладни речиси 6 часа. 100% мат,затворање Патент, Само Миење Раце, НАПРЕДНА ТЕХНОЛОГИЈА овој елек За ладење на мотоцикли ја носи врвната технологија за ладење во светот на мотоциклите и АТВ за да обезбеди крајна удобност за време на жешките летни возења. Тој нуди идеален начин да бидете ладни на сите ваши возења., ДОЛГОТРАЈНО ЛАДЕЊЕ со вклучената единица ЗА циркулација НА ЛАДИЛНИКОТ 6 L, овој кул елек мотоцикл ви овозможува да останете ладни речиси 6 часа. Изработен од материјали со врвен квалитет, прикажува совршена комбинација на издржливост и долготрајна употреба., БАТЕРИЈА НАПОЈУВА Ова ладење на елек за мотоцикли се управува со моќност на мотоцикл 12 V со помош на адаптер SAE. Овој систем може да се напојува и со батерија Од 7,4 V (продадена одделно) за лесна преносливост. Доаѓа со торба за мотоцикли за лесно складирање и движење.,ЈА РЕГУЛИРА ТЕЛЕСНАТА ТЕМПЕРАТУРА : единицата за циркулација на пумпата циркулира ладна вода од единицата за циркулација на ладилникот до течниот мотоцикл ладен елек за да обезбеди континуиран проток околу телото. Температурата ќе се движи од 36 F до 50 F (2 C до 10 C)., СИСТЕМОТ ВКЛУЧУВА овој систем доаѓа во комплет со (1) течен елек за велосипед за ладење, (1) единица за циркулација НА ладилникот 6 L, (1) торба за мотоцикли, (1) адаптер за мотоцикли SAE, (1) црево за продолжување 2 метри и (1) единица за циркулација на пумпата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата