• Ново
Гаекув Еден Костим За Капење За Жени Оглавник Костими За Капење Врвни Ракави Лизгање На Затворање Костими За Капење Цврсти Костими За Капење Против Вратот Костими

Гаекув Еден Костим За Капење За Жени Оглавник Костими За Капење Врвни Ракави Лизгање На Затворање Костими За Капење Цврсти Костими

DEN 607.84

Износ
Това е достапна

Пол : Женска Сезона : Летна Пригода : Дневно, базен, Морски Материјал : Најлондекорација : Должина На Облеката : Редовен Тип На Шема : Стил На Цврсти Ракави : Редовен Стил : Тежина : 170(С-ХЛ)пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими За Капење (Кои Содржат Подлога за Градите)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!! Користете слична облека за да ја споредите Големината На големината. Куп САД ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста ХИП Хл Х-Голем Д-Е 10 14 40 76-80см/29,92-31,50" 82-86см/32,28-33,86" Големина : XL Големина.Материјал : Висококвалитетен Најлон, ткаенината е удобна, еластична и издржлива.Направено од водоотпорен материјал, мазно и меко чувство, на кожата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата