• Ново
Женски Y2K Поштенски Качулка Графички Дуксер Дуксери Гроздобер Casетски Секојдневен Јакна Со Долги Ракави Кардиган Со Џебови

Женски Y2K Поштенски Качулка Графички Дуксер Дуксери Гроздобер Casетски Секојдневен Јакна Со Долги Ракави Кардиган Со Џебови

DEN 1.00

Износ
Това е достапна

Карактеристики : . Материјал : Полиестер. Тип : Облека. Стил : Едноставен. Големина(см)tttttttt. tt Length : t59t Bust : t119t Shoulder : t55 Tsleve Должина : t59. Мt Length : t63t Bust : t127tsholder : t57 Tsleve Должина : t63. Lt Length : t65t Bust : t131tsholder : t58 Tsleve Должина : t65. XLt Length : t67t Bust : t135tsholder : t59 Tsleve Должина : t67. Големина (инчи)tttttt tt. s t Length : t23, 23 t Bust : t46, 85 t Shoulder : t21, 65 Tsleve Должина : t23, 23. Mt Length : t24. 80 t Bust : t50. 00 t Shoulder : t22. 44 Tsleve Должина : t24. 80 . Lt Length : t25, 59 t Bust : t51, 57 t Shoulder : t22, 83 Tsleve Должина : t25, 59 . XLt Length : t26. 38 t Bust : t53. 15 t Shoulder : t23. 23 Tsleve Должина : t26. 38 . Пакет : 1*Врвови. Топло Потсетување. 1. Ве молиме запомнете дека поради ефектите на осветлување, поставките за осветленост / контраст на мониторот / итн, ќе има некои мали разлики во бојата на сликите и вистинските ставки. Измерени со рака, можни се отстапувања од 1-2 см. 2. Ве молиме оставете ни порака ако имате какви било прашања. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја понудиме нашата најдобра услуга. Материјал-Оваа качулка е изработена од лесен, мек полиестер кој се чувствува добро на вашата кожа. Мека, удобна и мазна. Шик изглед - вашиот дуксер останува во добра состојба со дотерување на шаблонот на пентаграм, прилагодлив еднобоен изглед и џебна облога. Исклучителни детали - оваа женска долга качулка има долги ракави, хауба за врвки, два странични џебови и целосно затворање со патент. Лесно се совпаѓа - овој дуксер работи совршено со џемпери, кошули, маици, хеланки, фармерки, шорцеви, чизми за секојдневен изглед. Различни прилики - оваа секојдневна јакна за училиште, канцеларија, шопинг, клубови, секојдневно запознавање, секојдневно носење и многу повеќе. Совршен за секое секојдневно носење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата