• Ново
Цитати Аватар Земја Ретро Метал Брош Игла Клип Накит

Цитати Аватар Земја Ретро Метал Брош Игла Клип Накит

DEN 2.33

Износ
Това е достапна

Големина : големина на Градите : дијаметар 7,5 см / 3,0 инчи; големина На Шема : дијаметар 2,5 см / 1,0 инчикласификација : Брош,Кука, Пинфеатура : -Носете На Капа, Јакна, Ревер, Вратоврска, Ранец или каде било.- Носете ги нашите иглички за да ја изразите вашата индивидуалност, вашата личност и хумор.- Ретро брош со впечатлив метален материјал : Количина На Метален Пакет : 1 х Брош овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Цитати Аватар Земја Ретро Метал Брош Игла Клип Накит.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата