• Ново
Дакстон Sweахо Дуксер Атлетик Фит Пуловер екипаж француски Тери Ткаенина, Hthcharcoal Дуксер Златни Букви, 3XL

Дакстон Sweахо Дуксер Атлетик Фит Пуловер екипаж француски Тери Ткаенина, Hthcharcoal Дуксер Златни Букви, 3XL

DEN 623.52

Износ
Това е достапна

Атлетик опремени со мала тежина долги ракави класичен пуловер екипажот дуксер. Унисекс, странично споени, цврсто плетени, раглански ракави со ребрести јаки 1х1, манжетни и појас со спандекс, шевови за тонски капак. Специјализиран процес на миење на производството што создава подолготрајна издржливост и помеко чувство на телото. Мора да има. Одлично за џогирање, трчање и вежбање. Квалитетен дуксер со бескомпромисна вредност. Унисекс Раглан Долги Ракави, странично зашиени СО ребреста јака 1Х1. Издржлива лесна ткаенина со мек квалитет, 7,5 мл 65% Памук 35% полиестер француски Тери. Атлетски едноставен чист двослоен екипаж со долги ракави, големината работи малку поцврсто, за удобно вклопување изберете една големина нагоре. Измијте во ладна вода, исушете ја сувата ниска или исушете ја на воздух, ако е потребно, исушете ја на средна топлина, но веднаш извадете ја од машината за сушење. ХС : Градите 17.5 "Должина 26" - С : Градите 19.5 "Должина 27" - М : Градите 21.5 "Должина 28" - Л : Градите 23.5 "Должина 29 - XL : Градите 25.5 Должина 30 "- 2 XL : Градите 27.5" Должина 31 : - 3 XL : Градите 29.5" Должина 32".

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата