• Ново
Пенкиј Чипка Блузи За Женски Летни Женски Крпеница Печатење Блузи Лабава Плус Големина V Вратот Краток Ракав Маици Резервоарот Блузи Лабава Вклопуваат ТРЕНИНГОТ XX

Пенкиј Чипка Блузи За Женски Летни Женски Крпеница Печатење Блузи Лабава Плус Големина V Вратот Краток Ракав Маици Резервоарот

DEN 0.33

Износ
Това е достапна

Чипка Блузи За Жени Летни Женски Печатење Блузи Лабава Плус Големина V Вратот Краток Ракав Маици. Карактеристики : . Карактеристики : Секојдневни Врвови ,Печатење,Секојдневна Маица,V Врат,Модна Маица ,Маица Со Пуловер, Секојдневни врвови,Секојдневна Облека,Стилски и моден дизајн, Летна секојдневна Блуза. Материјал : Полиестер, Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен. Маичката За Печатење ја прави посекси и попривлечна за носење. Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе. Одговараат За Лето. ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Сите наши алишта се дизајнирани За Азиски фигури, што значи дека би биле помали од нормалните Европски големини. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Сезона : Летен Пол : Жени, Девојкаприлика : Секојдневен, Далииматеријал : Тип На Полиестерпетер Тип : Печатење Јака : В Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Краток Ракавкако да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија Што добивате : 1 ЕЕЗ Жени Топако ви треба овој стил на големо, ве молиме контактирајте ме преку е-пошта и можам да ви дадам најголем попуст. Големина : XL Големина. : Х-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 115-123см/45.28-48.43 "Ракав : 35см/13.78 " Должина : 74см/29.13". Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 121-129см/47.64-50.79 "Ракав : 36см/14.17 " Должина : 75см/29.53". Големина : ХХХЛ Големина. : ХХХ-Големи САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 132-140см/51.97-55.12 "Ракав : 37см/14.57 " Должина : 77см/30.31". Големина : XXXXL Големина. : ХХХХ-Големи САД : 16 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 Биста : 142-150см/55.91-59.06 "Ракав : 38см/14.96 " Должина : 79см/31.10". Големина : ХХХХХХЛ Големина. : Ххххх-Големи САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 152-160см/59.84-62.99 "Ракав : 39см/15.35 " Должина : 81см/31.89". плус големина блузи женски блузи плус големина блуза жени бела блуза фустан блузи за жени црвени блузи за жени 3/4 ракави блузи и блузи зелена плус големина блузи и блузи розова блуза блуза за жени блузи за жени обични обични блузи без ракави за жени блуза сари цветни блузи за жени блузи жолти блузи за жени сатенски блузи за жени свила блуза кошули за жени долг ракав кошули за мажи пот кошула машки сент патрикс ден кошула свети патрикс ден кошули жени екипажот вратот пот кошули свети патрикс ден кошула деца женски кошули западните кошули за жени зелена кошула смешни свети патрикс ден кошула бели кошули за жени пот кошула велигденски кошули за жени бело копче надолу кошула жени зелени дуксер копче надолу кошули за жени свети патрикс ден кошули.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата