• Ново
Муланимо Решетката За Кујнски Шпорет Што Може Да Се Повлече Прилагодлива Должина Рѓосана Решетка За Складирање Зачини Отпорна На Корозија

Муланимо Решетката За Кујнски Шпорет Што Може Да Се Повлече Прилагодлива Должина Рѓосана Решетка За Складирање Зачини Отпорна

DEN 2.00

Износ
Това е достапна

Карактеристики : . 1. РЕШЕНИЕ ЗА СКЛАДИРАЊЕ КУЈНА : веднаш додадете дополнително складирање и простор за прикажување со нашата решетка за готвење. Чувајте тегли за зачини, брусилки за сол и бибер, шишиња со сос и повеќе при рака и никогаш не грижете се дали работите ќе паднат зад шпоретот. 2. Лесно за инсталирање на шпоретот : нема потреба да купувате специјални лепила или дупки за дупчење во ѕидот на кујната. Само ставете ја оваа решетка на врвот на шпоретот и сите сте поставени. 3. Прилагодлива должина : должината на горната полица на шпоретот е прилагодлива. Можете да ја прилагодите должината за совршено да одговара на вашиот шпорет без да се грижите дали е премногу кратка или предолга. Може да се прилагоди во должина од 16,9 инчи на 32 инчи. Опис : . Име : Решетка За Складирање Зачини. Материјал : ковано железо. Боја : Црна. Комбинирана големина : 43 х 11 х 3,5 см. Проширена големина : 82 х 11 х 3,5 см. Површинска технологија : прскање во прав. Пакување листа : . 1 х Решетка За Складирање Зачини. Забелешка : . Различни дисплеи може да предизвикаат бојата на предметот на сликата малку поинаква од вистинската работа. Рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1~3мм, благодарам. Лесен за чистење и одржување : полицата во кујната е изработена од нерѓосувачки челик за храна, кој има одлична отпорност на ' рѓа и корозија. Страничниот ѕид усвојува полу-затворен дизајн, кој е многу погоден за чистење. Целото чистење е само бришење на излевање со кујнска крпа или плакнење под проточна вода. Широк спектар на апликации Го Зголемуваат просторот за складирање во преполни полици, плакари, шкафови итн.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата